Wycieczka do kina
Dziś przedszkolaki miały wycieczkę do kina Multikino w Starym Browarze a następnie czekała na nich zabawa na placu zabaw w parku Tysiąclecia. Nie zabrakło nauki: dzieci szukały kwiatów łąkowych i innych roślin a następnie zrobiły …
Dziś przedszkolaki miały wycieczkę do kina Multikino w Starym Browarze a następnie czekała na nich zabawa na placu zabaw w parku Tysiąclecia. Nie zabrakło nauki: dzieci szukały kwiatów łąkowych i innych roślin a następnie zrobiły …
O godz. 9.00 rozpoczęliśmy egzamin ósmoklasisty. Przez trzy dni uczniowie przystąpią kolejno do języka polskiego, matematyki i języka obcego. Wszystkim życzymy powodzenia!