Dziś przedszkolaki miały wycieczkę do kina Multikino w Starym Browarze a następnie czekała na nich zabawa na placu zabaw w parku Tysiąclecia. Nie zabrakło nauki: dzieci szukały kwiatów łąkowych i innych roślin a następnie zrobiły swój zielnik.