Dziś przedszkolaki odwiedziły Muzeum Pyry w Poznaniu. Poznaliśmy historię ziemniaka w Polsce i jak stał się naszym miejskim symbolem. Udało się nam także zwiedzić muzeum w Ratuszu i obejrzeć nasze poznańskie koziołki. Obejrzeliśmy pokaz baniek i zjedliśmy też ciacho w cukierni.