Gdy ósmoklasiści zmagali się z drugim dniem testów, przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Skansenu Pszczelarskiego w Swarzędzu. Świętowaliśmy tez urodziny jednego z chłopców a potem pojechaliśmy na Śródkę na małe co nieco.