Dnia 03.12.2015 w Zespole Szkół Ogólnokształcących na ul. Tarnowskiej odbyła się pierwsza runda rozgrywek szkoł gimnazjalnych w siatkówce chłopców.

Reprezentacja Szkoły KSW rozegrała dwa spotkania. Pierwsze spotkanie z Gimnazjum nr 31 zakończyło się zwycięstwem naszych rywali 2:0; w setach (25:5 i 25:19). W drugim meczu musieliśmy uznać wyższość gospodarzy turnieju, Gimnazjum nr 29. Organizatorzy turnieju od samego początku kontrolowali przebieg spotkania wygrywając pewnie pierwszy set 25:7, drugi 25:3.
Gratulacje dla reprezentacji szkoły KSW składającej się z Tomasza Karpowicza, Macieja Romanowskiego, Łukasza Kosturskiego, Daniela Pawlaczyka, Oskara Porady, Dominika Śliwińskiego, Tomasza Brodowskiego, Pawła Pietraszkiewicza, Marcina Strzeleckiego i Przemysława Bunkiewicza za chęć podjęcia walki, zaangażowanie i nieustępliwość w rywalizacji sportowej.