Kalendarz pracy w roku szkolnym 2019/2020

 

 

2.09.2019 r. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

p. Patrycja Zboralska-Staszak

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

Termin do ustalenia Nadanie imienia szkole (liceum)
7.09.2019 r. Pierwszy Piątek miesiąca. Msza Święta w Kaplicy Sióstr Miłosierdzia godz. 7:30.

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

ks. Radosław Ślendak

15-21.09.2019 r. IX Tydzień Wychowania

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

11.09.2019 r. Rada Pedagogiczna
11.09.2019 r. Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
18.09.2019 r. Rada Pedagogiczna
18.09.2019 r. Zebranie z rodzicami
17.09.2019 r. Rocznica napaści ZSRR na Polskę

Poczet sztandarowy na uroczystości rocznicowe

p. Piotr Kwiatkowski

18.09.2019 r. Imieniny Arcybiskupa

p. Piotr Pawlicki, ks. Radosław Ślendak, p. Danuta Sobieraj-Rogowska

20.09.2019 r. Akcja Sprzątanie Świata

p. Lucyna Cebula

p. Mateusz Kowal

24.09.2019 r. Forum Młodzieży Szkół Katolickich

ks. Radosław Ślendak

24.09.2019 r. Edukacyjne spotkanie ze sztuką dla kl. I-III SP i przedszkola godz. 8:50
30.09.2019 r.

 

Dzień Chłopaka

p. Lucyna Cebula

2.10.2019 r. Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
4.10.2019 r. Pierwszy Piątek miesiąca. Msza Święta w Kaplicy Sióstr Miłosierdzia godz. 7:30.

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

ks. Radosław Ślendak

4.10.2019 r. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

s. Lidia Gołębiewicz, p. Dorota Zarzycka

11.10.2019 r. Pasowanie na Przedszkolaka

p. Marta Kicińska

p. Joanna Karwowska

14.10.2019 r.

 

Dzień Edukacji Narodowej

p. Lucyna Cebula

p. Mateusz Kowal

14.10.2019 r.

 

Pasowanie na ucznia kl. I SP

p. Magdalena Ciabach

16.10.2019 r. Dzień Papieski

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

23.10.2019 r. Edukacyjne spotkanie ze sztuką dla kl. I-III SP i przedszkola godz. 8:50
23.10.2019 r. Konsultacje z rodzicami
23.10.2019 r. Rada Pedagogiczna
31.10.2019 r. Dzień Świętych i Błogosławionych

p. Patrycja Zboralska-Staszak,

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

1.11.2019 r. Wszystkich Świętych
6.11.2019 r. Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
8.11.2019 r. Szkolne obchody Święta Odzyskania Niepodległości

p.  Ewa Piotrowska

11.11.2019 r. Święto Odzyskania Niepodległości; poczet sztandarowy na uroczystości rocznicowe

p. Patrycja Zboralska-Staszak

20.11.2019 r. Edukacyjne spotkanie ze sztuką dla kl. I-III SP i przedszkola godz. 8:50
20.11.2019 r. Konsultacje z rodzicami
20.11.2019 r. Rada Pedagogiczna
4.12.2019 r. Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
6.12.2019 r. Dzień Świętego Mikołaja

p. Magdalena Ciabach

p. Lucyna Cebula

6.12.2019 r. Pierwszy Piątek miesiąca. Msza Święta w Kaplicy Sióstr Miłosierdzia godz. 7:30.

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

ks. Radosław Ślendak

11.12.2019 r. Zebranie z rodzicami, poinformowanie o zagrożeniach oceną niedostateczną i naganną zachowania oraz proponowanych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania
11.12.2019 r. Rada Pedagogiczna
11.12.2019 r. Edukacyjne spotkanie ze sztuką dla kl. I-III SP i przedszkola godz. 8:50
13.12.2019 r. Rocznica wprowadzenia stanu wojennego, poczet sztandarowy na uroczystości rocznicowe

p. Magdalena Ciabach

13.12.2019 r. Szkolne obchody rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

p. Piotr Kwiatkowski

17.12.2019 r. Szkolne obchody rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego

s. Lidia Gołębiewicz

18.12.2019 r. Kiermasz świąteczny

p. Anna Wiślańska-Dohnal

19.12.2019 r. Adwentowy Dzień Skupienia

ks. Radosław Ślendak

20.12.2019 r. Spotkanie wigilijne z opłatkiem w klasach, jasełka szkolne

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

ks. Radosław Ślendak

23.12.2019 r.-1.01.2020 r. Zimowa przerwa świąteczna
27.12.2019 r. Rocznica wybuchu powstania wielkopolskiego, poczet sztandarowy na uroczystości rocznicowe

mgr Lucyna Cebula

3.01.2020 r. Pierwszy Piątek miesiąca. Msza Święta w Kaplicy Sióstr Miłosierdzia godz. 7:30.

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

ks. Radosław Ślendak

6.01.2020 r. Święto Objawienia Pańskiego; udział w Orszaku Trzech Króli

p. Elżbieta Drozdalski

p. Anna Wiślańska-Dohnal

p. Iwona Górka

8.01.2020 r. Spotkanie opłatkowe u Chrystusowców
15.01.2020 r. Ostateczny termin wystawienia ocen za I półrocze roku szkolnego 2019/2020
21.01.2020 r. Szkolne obchody Dnia Babci i Dziadka

p. Anna Błachowska

p. Magdalena Ciabach

22.01.2020 r. Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna
22.01.2020 r. Zebranie z rodzicami
23.01.2020 r. Rada Pedagogiczna Analityczna
27.01 – 9.02.2020 r. Ferie zimowe
12.02.2020 r. Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
14.02.2020 r. Walentynki

p. Patrycja Zboralska-Staszak

19.02.2020 r. Edukacyjne spotkanie ze sztuką dla kl. I-III SP i przedszkola godz. 8:50
19.02.2020 r. Rada Pedagogiczna
19.02.2020 r. Konsultacje z rodzicami
1.03.2019 r.

(szkolne obchody 28.02.2020 r.)

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

p. Piotr Kwiatkowski

  Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
6.03.2020 r. Pierwszy Piątek miesiąca. Msza Święta w Kaplicy Sióstr Miłosierdzia godz. 7:30.

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

ks. Radosław Ślendak

6.03-8.03.2020 r. Targi Edukacyjne
8.03.2020 r.

(szkolne obchody 6.03.2020 r.)

Dzień Kobiet

p. Mateusz Kowal

p. Piotr Kwiatkowski

p. Piotr Pawlicki

p. Roger Ziomek

p. Jan Ungeheuer

p. Marcin Płachciński

ks. Radosław Ślendak

  Rekolekcje wielkopostne

ks. Radosław Ślendak

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

12.03.2020 r. Dzień Matematyki

s. Lidia Gołębiewicz

p. Dorota Zarzycka

18.03.2020 r. Edukacyjne spotkanie ze sztuką dla kl. I-III SP i przedszkola godz. 8:50
18.03.2020 r. Rada Pedagogiczna
18.03.2020 r. Zebranie z rodzicami
21.03.2020 r. Dzień Wiosny

p. Joanna Łukasik

31.03.2019 r. Rocznica śmierci Patronki Szkół i Przedszkola
kwiecień miesiąc pamięci narodowej
1.04.2020 r. Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
       3.04.2020 r. Pierwszy Piątek miesiąca. Msza Święta w Kaplicy Sióstr Miłosierdzia godz. 7:30.

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

ks. Radosław Ślendak

       3.04.2020 r. Szkolne obchody rocznicy zbrodni katyńskiej

p. Lucyna Cebula

       7.04.2020 r. Kiermasz świąteczny

p. Anna Błachowska

8.04.2020 r. Dzień Patronki Szkół i Przedszkola

Rocznica urodzin Patronki Szkół i Przedszkola

p. Ewa Piotrowska

p. Jan Ungeheuer

9.04.-14.04.2020 r. Wiosenna przerwa świąteczna
13.04.2020 r. Rocznica zbrodni katyńskiej, poczet sztandarowy na uroczystości rocznicowe

p. Anna Wiślańska-Dohnal

15.04.2020 r. Egzamin ósmoklasisty

godz. 9:00 – język polski

15.04.2020 r. Dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII
15.04.2020 r. Wycieczka dla Przedszkola
16.04.2020 r. Egzamin ósmoklasisty

godz. 9:00 – matematyka

16.04.2020 r. Dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII
16.04.2020 r. Wycieczka dla Przedszkola
17.04.2020 r. Egzamin ósmoklasisty

godz. 9:00 – język obcy nowożytny

17.04.2020 r. Dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII
17.04.2020 r. Wycieczka dla Przedszkola
22.04.2020 r. Edukacyjne spotkanie ze sztuką dla kl. I-III SP i przedszkola godz. 8:50
29.04.2020 r. Zebranie z rodzicami; poinformowanie o zagrożeniach oceną niedostateczną i naganną zachowania oraz proponowanych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania
29.04.2020 r. Rada Pedagogiczna
30.04.2020 r. Szkolne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

p. Jan Ungeheuer

1.05.2020 r. Święto Pracy
2.05.2020 r. Święto Flagi
3.05.2020 r. Święto Konstytucji 3 Maja, poczet sztandarowy na uroczystości rocznicowe mgr Danuta Sobieraj-Rogowska
6.05.2020 r. Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
20.05.2020 r. Edukacyjne spotkanie ze sztuką dla kl. I-III SP i przedszkola godz. 8:50
20.05.2020 r. Konsultacje z rodzicami
20.05.2020 r. Rada Pedagogiczna
26.05.2020 r. Dzień Matki
1.06.2020 r. Dzień Rodziny; Dzień Sportu

p. Anna Błachowska

p.  Lucyna Cebula

p. Mateusz Kowal

1.06.2020 r. Dzień Dziecka
2.06.2020 r. Ostateczny termin wystawienia ocen za rok szkolny 2019/2020
3.06.2020 r. Spotkanie formacyjne u Chrystusowców
9.06.2020 r. Rada pedagogiczna klasyfikacyjna
11.06.2020 r. Boże Ciało
12.06.2020 r. Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych
15.06-19.06.2020 r. Wycieczki szkolne, klasowe
22.06-24.06.2020 r. Tydzień promocji zdrowia

p. Elżbieta Drozdalski

23.06.2020 r. Dzień Ojca
24.06.2020 r. Rada pedagogiczna analityczna
25.06.2020 r. Zakończenie zajęć klasy VIII PSP

p. Patrycja Zboralska-Staszak

25.06.2020 r. Zakończenie zajęć w Przedszkolu

p. Joanna Karwowska

p. Marta Kicińska

26.06.2020 r. Uroczysta Msza Święta kończąca rok szkolny 2019/2020

p. Danuta Sobieraj-Rogowska

ks. Radosław Ślendak

26.06.2020 r. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

p. Ewa Piotrowska

p. Patrycja Zboralska-Staszak

p. Jan Ungeheuer

27.06- 31.08.2020 r. Ferie letnie