Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 KSW

im. bł. Natalii Tułasiewicz

i Publicznego Liceum Ogólnokształcącego KSW

im. Kard. Augusta Hlonda

Rok Szkolny 2019/2020

 

Lp. Imię i nazwisko

prowadzącego

Tytuł zajęć Termin Sala Grupa

 

1. Anna Wiślańska-Dohnal „Rover” zwiedzamy świat z angielskim środa

14:30-15:15

20 Klasy IV-VIII SP i I LO
2. Anna Wiślańska-Dohnal Repetytorium ósmoklasisty piątek

7:10 – 7:55

20 Klasa VIII
3. Mateusz Kowal Koszykówka czwartek

14:25 – 15:10

sala gimnastyczna Klasy I-IVSP
4. Mateusz Kowal Piłka nożna środa

14:25 – 15:10

sala gimnastyczna Klasy I-IVSP
5. Lidia Gołębiewicz Przygotowanie do egzaminu z matematyki środa

13:35 – 14:20

8 Klasa VIII
6. Maria Mańkowska Zajęcia wspomagające z fizyki środa

15:15-16:00

18 Klasy VII – VIII SP i I LO
7. Patrycja Zboralska-Staszak Koło plastyczne piątek

14:00 – 14:45

12 Klasy I – VI
8. Ewa Piotrowska „Myślę, więc jestem” – interpretacja tekstów, przygotowanie kolejnych numerów „Gazety mówionej” poniedziałek

15:15 – 16:15

22 Klasa I LO
9. Lidia Gołębiewicz Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek

14:25 – 15:10

20 Klasa I LO
10. Joanna Łukasik Koło chemiczne wtorek

14:25 – 15:10

18 Klasy VII – VIII SP i I LO
11. Magdalena Ciabach Szkolne koło wolontariatu czwartek

14:25 – 15:10

23 Klasy IV – VIII SP i I LO
12. Ewa Piotrowska „Chcę wiedzieć i umieć więcej” – zajęcia przygotowujące do matury (głównie rozszerzonej) Czwartek

13:30 – 14:30

22 Klasa I LO
13. Lidia Gołębiewicz Zajęcia wyrównawcze z matematyki wtorek

13:35 – 14:20

12 Klasa IV
14. Lidia Gołębiewicz Zajęcia wyrównawcze z matematyki wtorek

14:25 – 15:10

12 Klasa IV
15. Lidia Gołębiewicz Zajęcia wyrównawcze z matematyki piatek

7:10 – 7:55

8 Klasy IV – VIII SP i I LO
16. Danuta Sobieraj-Rogowska Koło origami środa

13:45 – 14:30

11 Klasy I – VI SP
17. Lidia Gołębiewicz Zajęcia wyrównawcze z matematyki środa

12:40 – 13:25

8 Klasa VI
18. Lidia Gołębiewicz Koło matematyczne piątek

13:35 – 14:20

8 Klasy IV – VIII SP i I LO
19. Lucyna Cebula Fitness i zabawy ruchowe poniedziałek

14:25 – 15:10

sala gimnastyczna Klasy I – V
20. Jan Ungeheuer Koło polonistyczne „ z ortografią za pan brat” środa

13:35 – 15:10

22 Klasy IV – VIII SP
21. Elżbieta Drozdalski Zajęcia wyrównawcze z biologii poniedziałek

7:10 – 7:55

23 Klasy V – VIII SP i I LO
22. Patrycja Zboralska-Staszak Zabawy z kodowaniem piątek

12:40 – 13:25

11 Klasy I – IV SP
23. Lucyna Cebula Fitness i zabawy ruchowe wtorek

14:00 – 14:45

sala gimnastyczna Klasy I – V SP
24. Hanna Mielcarek-Zachciał Koło historyczne piątek

13:35 – 14:20

22 Klasy IV – VIII SP i I LO
25. Magdalena Ciabach „Mały Odkrywca” piątek

11:40 – 12:25

2 Klasa I SP
26. Magdalena Ciabach Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek

11:40 – 12:25

2 Klasa I SP
27. Piotr Kwiatkowski Koło języka niemieckiego piątek

14:25 – 15:10

23 Klasy IV– VIII SP
28. Piotr Kwiatkowski Koło języka niemieckiego środa

7:10 – 7:55

23 Klasa I LO
29. Anna Błachowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Czwartek

12:25 – 13:10

9 Klasa II SP
30. Kinga Strzelczyk balet piątek

14:45 – 15:30

sala gimnastyczna Klasy I – IV