13 kwietnia 2018 roku wzięliśmy udział w 8 biegu im. o. Józefa Jońca.

Głównym celem wydarzenia jest rozruszanie i rozbieganie, młodszych i starszych uczniów, dzieci i rodziców oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Impreza upamiętnia ojca Józefa Jońca Śp. pijara- zakonnika, kapłana i wychowawcę dzieci i młodzieży, społecznika który pracował na rzecz uaktywniania młodych ludzi przez sport.

Mottem i przesłaniem biegu są słowa ” Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało”.

Naszą szkołę reprezentowało 40 uczniów, którzy z dużym zapałem zmagali się tego dnia z upałem. Każdy uczestnik biegu w pięknym i sportowym stylu wbiegł na metę i zdobył pamiątkowy medal.

Uczeń klasy VI Błażej Guszczak uplasował się na 3 miejscu w swojej kategorii wiekowej z wynikiem  00:04:09 i zdobył puchar upamiętniający bieg.

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluje ukończenia biegu, zaciętej walki i zmagań z konkurencją. Jestem z was dumna i życzę wam kolejnych wyzwań !

„Mój rekord życiowy, jest moim rekordem świata”