Fundacja Jeden Uniwersytet

Konkurs fotograficzny „Poznań – moje podwórko”!

Drodzy Rodzice! Czy Wasze dzieci kochają odkrywać nowe miejsca i chcą pokazać świat ze swojej perspektywy? Czas dać im szansę wyrażenia swojej kreatywności!

Zapraszamy do udziału w konkursie niech Wasze dzieci pokażą nam, jak w ich obiektywie wygląda Poznań Wystarczy, że zrobią zdjęcie ulubionego miejsca do zabawy czy ukrytego zakątka i podzielą się z nami tą fotograficzną  historią, wysyłając zdjęcie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

To świetna okazja, aby pokazać, co sprawia, że Poznań jest wyjątkowym miejscem dla naszych najmłodszych mieszkańców! Zwłaszcza, że już za niecałe dwa tygodnie nasze miasto zamieni się w największy plac zabaw! 18 maja zapraszamy do parku Jana Pawła II na Inaugurację Poznańskich Dni Rodziny Czeka na Was wiele atrakcji. Przygotujcie się na pokazy teatralne, muzyczne i moc emocji w strefach aktywności dla całych rodzin – zajęcia sportowe, plastyczne, edukacyjne, pokazy ratownictwa medycznego oraz strefę dmuchańców.

Spośród uczestników konkursu wybranych zostanie 20 laureatów, którzy otrzymają nominację do Dziecięcej Rady Miasta Poznania i wezmą udział w obradach w sali sesyjnej Urzędu Miasta 29.05.2024r.! To niepowtarzalna okazja dla Waszych dzieci, aby mieć wpływ na kształtowanie przyszłości Poznania! Równocześnie na dziedzińcu Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim w godzinach 11:00-14:00 czekać na Was będą atrakcje z okazji Dnia Dziecka.

Czas przesyłania prac do 19 maja! Czekamy na nie z niecierpliwością.

#poznanwspiera #PoznańskieDniRodziny  #PDR #CzułyPoznań

Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.