Od 22 do 26 października panował w naszej szkole klimat bajek wytwórni Disneya.

W poniedziałek uczniowie przystroili swoje sale lekcyjne według wybranej bajki. Tego dnia odbył się również popołudniowy seans filmowy. Chętni uczniowie obejrzeli po lekcjach film
pt. „Milioner w spodenkach”. We wtorek wybrana komisja sędziowska przyznała punkty do „Rankingu Klas” za najlepszy wystrój klasy związany z tematyką bajki.

Długo oczekiwanym dniem była środa. Wszyscy uczniowie przebrani byli za bohaterów z wybranych bajek. Klasa pierwsza zaprezentowała „Zwierzogród”, klasa druga „Królewnę Śnieżkę”, klasa trzecia „Króla lwa”, klasa czwarta „Piotrusia Pana”, klasa piąta „Vaianę”, klasa szósta „Kubusia Puchatka”, klasa siódma „Pocahontas”, klasa ósma „Mulan”, natomiast klasa trzecia Gimnazjum „Krainę lodu”. Najciekawsze stroje zostały nagrodzone. W środę również odbyło się po raz drugi popołudnie filmowe. Tym razem wyświetlony został film wytwórni Disneya pt. „Alicja w krainie czarów”.

W czwartek odbył się konkurs wiedzy o Waltcie Disneyu dla chętnych. Zwyciężczynią została Zosia z klasy V. Piątek natomiast był dniem bardzo rozśpiewanym. Wszystkie klasy zaśpiewały dowolnie wybrane piosenki, które oceniła komisja sędziowska. Rywalizacja była zacięta, ale atmosfera jaka panowała w tym czasie w szkole na długo pozostanie w naszej pamięci.