Wigilia dla pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej nr.1. i Gimnazjum im. Natalii Tułasiewicz w Poznaniu odbyła się  20.12.2017r. w restauracji Tumskiej.

Wśród zaproszonych gości był ks. Prałat Jan Stanisławski, który wygłosił słowo, z którego biło światło gwiazdy Betlejemskiej i przesłanie chrześcijańskiego trwania w ciszy narodzenia Boga w naszych sercach, Prezes Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców Pan Eugeniusz Jarosik oraz Proboszcz Parafii św. Michała Archanioła ks. Eugeniusz Guździoł, który na rozpoczęcie wspólnego poczęstunku przeczytał fragment Ewangelii wg św. Łukasza.

Wkraczając w nastrój radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie po złożeniu życzeń przez Panią Dyrektor Barbarę Ziółkowską i wspólnym kolędowaniu nastąpił czas składania życzeń i podziękowań za miniony rok w gronie koleżanek i kolegów. Wśród naszego grona życzenia oficjalnie złożył Pan Edward Jarosik.

Zaproszeni zostali także księża Chrystusowcy: ks. prof. Edward Szymanek oraz ks. rektor Andrzej Łysy, z którymi również dzieliliśmy się dobrym słowem, opłatkiem i czasem.

Potrawy były tradycyjne, wigilijne, ale nie tylko. Był to pięknie spędzony czas popołudnia i  wieczoru w przepięknej restauracji na Ostrowie Tumskim w gronie wspaniałych ludzi z powołaniem, pasją i otwartym sercem. Dzięki Wam możemy tworzyć wielkie dzieła i służyć Bogu w ludziach, których nam powierzył.

Chwała Panu.

Opracowała:
mgr inż. Maria Linkowska.

GALERIA ZDJĘĆ