23 czerwca 2016 roku odbyło się w naszym Przedszkolu Uroczyste Zakończenie Roku.

Rozpoczęliśmy od odśpiewania naszego Przedszkolnego Hymnu. Przygrywał nam, jak zwykle, pan Piotr Pawlicki, nauczyciel rytmiki. Potem były piosenki, wierszyki. Grupa „Iskierek” odegrała krótką inscenizację do piosenki „Żabki”. Wiersz „Przedszkolne pory roku” przypomniał nam, jak szybko minął rok w naszym Przedszkolu i jak dużo się nauczyliśmy. Dzieci z grupy „Płomyków” zaśpiewały nastrojową piosenkę „Dzień dobry panie Andersenie” o tym, „jak z małych kaczątek wyrastają na łabędzie”.

Wszystkim tatusiom w Dniu Ich Święta zadedykowaliśmy przedstawienie pt. „Four seasons”, które przedszkolaki odegrały po angielsku!  Sztuka była uwieńczeniem rocznego programu pracy pod hasłem „Z angielskim za pan brat”, którego realizację pilotował przez cały rok pan Adrian Wysocki, nauczyciel j. angielskiego.

Następnie nastąpiło wręczenie Dyplomów Ukończenia Przedszkola i Dyplomów Dzielnego Przedszkolaka  oraz okolicznościowych pamiątek.

Nie mogło też zabraknąć podziękowań dla Rodziców i Nauczycieli uczących w Przedszkolu oraz Dyrekcji. Po części oficjalnej nastąpiło to, co najprzyjemniejsze – wspólne świętowanie przy słodkim i owocach oraz pogaduszki rodziców, dzieci i nauczycieli. Na końcu złożyliśmy sobie życzenia udanych wakacji.