Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela – Dzień Edukacji Narodowej.

Wszystkim Pracownikom Szkoły życzymy 100 lat i wiele satysfakcji z wykonywanej pracy!

 


Nie mogliśmy dzisiaj zapomnieć o naszym wspaniałym księdzu Proboszczu. Spotkania są zawsze miłe i serdeczne. Życzymy księdzu niegasnącego entuzjazmu i sił.

Nauczyciele i uczniowie szkół.

 

 

Dzisiejsze Święto było również okazją do złożenia Ślubowania przez naszych Najmłodszych Kolegów i uroczystym przyjęciu Ich do grona społeczności Szkoły.

Dnia 14 października w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania klas pierwszych. Świętując Dzień Edukacji Narodowej pierwszoklasiści – w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i przedstawiciela Rady Rodziców – zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym śpiewająco zdali egzamin na ucznia. Po części artystycznej pierwszaki – ślubując na sztandar szkoły – zostały oficjalnie przyjęte do braci uczniowskiej. Następnie Pani Dyrektor Barbara Ziółkowska dokonała aktu pasowania na ucznia. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Pomimo tego, że rodzice niestety nie mogli być obecni wraz z dziećmi w szkole, całe wydarzenie odbyło się w niezwykłej atmosferze. Był to bardzo uroczysty dzień, który z pewnością zapisze się na kartach historii naszej szkoły. Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Katarzyna Polcyn, wychowawca klasy I