Uczeń III klasy Publicznego Gimnazjum KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz odniósł wielki sukces uzyskując tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa wielkopolskiego w roku szkolnym 2015/2016.

Spotkanie w swojej pracy takiego ucznia jak Rafał jest dla nauczyciela wielką przyjemnością, a obserwowanie i uczestniczenie w rozwoju naukowym Rafała jest satysfakcją i nagrodą za poświęcony mu czas.
Dla Rafała nie ma zadań problemowych, czy rachunkowych z chemii nie do rozwiązania. Ma duże wyczucie chemiczne. Z łatwością projektuje, wykonuje i przewiduje efekty eksperymentów. Ma też zdolność przekazywania swojej wiedzy rówieśnikom. Rafał jest przykładem bardzo rzetelnego, obowiązkowego, zdolnego, ale też pracowitego i koleżeńskiego ucznia.
Obok pracy ze mną, wiele godzin i wolnych dni poświęcił na samodzielnie studiowanie podręczników ze szkoły średniej, znacznie wykraczając poza program konkursu. Wiem, że chemia będzie nadal pasją Rafała, gdyż wybiera taki profil w jednym z renomowanych liceów. Nagrodą za tę 2-letnią intensywną naukę, zakończoną sukcesem w konkursie, jest możliwość rozpoczęcia nauki w wybranej szkole ponadgimnazjalnej, z pominięciem procedury rekrutacyjnej.
Sukces Rafała nie byłby możliwy, gdyby nie Rodzice, państwo Stachowiakowie, wspierający syna w realizacji jego zainteresowań.

Serdecznie gratuluję Rafałowi i życzę spełnienia marzeń i planów.

nauczycielka chemii
mgr Zofia Judek